Biz Kimiz?

Bizi Daha Yakından Tanıyın

Onka Grup, 2009 yılında ünlü şovmen Okan KARACAN tarafından kurulan ve geliştirilen, bünyesinde bulunan 8 alt kategori ile bir markanın ya da organizasyonun pazarlama, reklam, marka yaratma, dijital, sosyal medya, prodüksiyon ve investment alanlarında faaliyet gösteren bir şirkettir.

Okan KARACAN’ın hala sürdürdüğü televizyonculuk yaşamının yanı sıra, yenilikçi anlayış ile yarattığı Onka Grup bugün sektörün önde gelen firması olma özelliğini taşıyor.

Devamı İçin Tıklayınız...

Vakfımızın ihtiyacı olan tüm desteği sağladığınız için teşekkürederim. Birlikte uzun zamanlar çalışabileğimiz bir firmasınız. ONKA Grup ailesine selamlar.

Lütfü Aydın Arıtan / Filmsan Vakfı Genel Baskanı

Nunc mattis turpis vel tellus tincidunt tincidunt. Praesent bibendum nulla a ligula consectetur, ac efficitur nunc finibus. Suspendisse lobortis leo sit amet eros accumsan, a interdum massa varius.

William S. Smith

Fusce sed urna maximus, posuere purus eget, mollis justo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur ultricies laoreet ipsum, et dapibus nisi varius non amet eros accumsan.

John M. Martin

Referanslarımız