Hakkımızda

2009 yılında ticari hayatına başlayan Onka, ünlü sanatçı ve iş adamı Okan Karacan tarafından kuruldu. 2013 yılında kurumsallaşan Onka bir grup şirketi halini aldı. Onka Grup, Medya, Sahne ve Gıda şirketleri olarak üç kategoride Türkiye’nin en önemli markalarına hizmet verdi; vermeye devam ediyor.

Onka Grup marka yaratma, bir markanın ve organizasyonun reklamını yapma konusunda farklı ve yenilikçi fikirleri, elliyi aşkın çalışanı, alt tedarikçileri ve operasyon ofisleriyle faaliyet gösteriyor. Şirket, modern teknik alt yapısını Avrupa ve Amerika’daki örneklerinden ve bu örneklerin çalışma sistemlerinden alıyor.

Okan Karacan’ın sürdürdüğü televizyonculuk yaşamının yanı sıra farklı bakış açısı, disiplin ve güven ilkeleri ile yarattığı Onka Grup bugün sektörün önde gelen firması olma özelliğini taşıyor.

Onka Grup, bir markanın ihtiyaç duyduğu her şeyi tek elden yapabilecek, tam hizmet veren, Türkiye’de örneği bulunmayan bir şirket.

Vizyonumuz

Alanında oldukça deneyimli ekibimiz, uzmanlığını da kullanarak sektöre benzersiz bir bakış açısı getirmeyi ve adını uluslararası platformda duyurmuş milli bir marka olmayı kendine vizyon olarak belirledi.

Buna göre, müşterilerimize üst düzey kalitede hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Misyonumuz

Yenilikçi fikirlerimiz, yaratıcı çözümlerimiz, farklı bakış açımız ve kaliteyi temel alan hizmet anlayışımızla sektörde zirvedeki yerimizi korumak ve kalıcı bir marka olmak yolunda emin adımlarla ilerlemek.

Ören Karacan

Üye / Onursal Başkan

Okan Karacan

Yönetim Kurulu Başkanı

Zeynep Karacan

Üye / Başkan Vekili