Prodüksiyon

Reklam çekmenin tam zamanı! Firmanız için uzun zamandır hayalini kurduğunuz reklam filmini sizin için en profesyonel şekilde çekiyoruz. Tüm ekipmanları ve oyuncuları kendimiz sağlıyoruz aynı zamanda elinizde bir senaryo yoksa reklamınız için senaryo yazıyoruz.

Daha büyük düşünüyorsunuz ve sinema filmi mi çekmek istiyorsunuz? Tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Senaryosunu bizimle paylaştığınız filminiz için, yönetmeninden ışıkçısına, set ekibinden oyunculara kadar tüm organizasyonu gerçekleştirip sinema filminizi çekiyoruz.

Veya bir sanatçısınız ve video klip çekmek istiyorsunuz. O zaman doğru yerdesiniz. Tecrübeli ekibimizle birlikte en ince detaylarına varana kadar çalışmalarımızı yapıyoruz ve sizin için mükemmel işler çıkartıyoruz.

Video veya film çekmek için yeterli bilginiz var fakat yeterli ekipmanınız mı yok? Onka Prodüksiyon olarak ihtiyacınız olabilecek tüm ekipmanları sizin için temin edip kiralamasını yapıyoruz ve bu hizmetimiz sayesinde hiçbir zorluk çekmeden çekiminizi yapabiliyorsunuz.

 

Yaptıklarımızın kısa bir özeti;

Reklam Filmi

Sinema Filmi

Tanıtım Filmleri

Müzik Klipleri

İnternet Videoları

Viral Reklamlar

Co – Production Hizmetleri

Color Correction

Grafik Tasarım

Grafik Yazılım

Seslendirme

Altyazı / Çeviri

Reklam Yazarlığı

Senaryo Yazarlığı

Ekipman Kiralama