ONKA DIJITAL

Sektörde dijital pazarlama olarak yer alan firmaların, markalaşma sürecindeki her evreyi stratejik süreçler ile yönetebilen ve hedef kitlesine uygun reklam planlama yönetimini interaktif bir şekilde hazırlayarak kreatif planlama ve çözümleme yöntemleri sunan ONKA, profesyonel dijital pazarlama hizmetleri sunmaktadır.

Dijital pazarlamanın yanı sıra, ONKA profesyonel ekibi ile sosyal medya hizmetleri de sunmaktadır. Reklam bütçenizin doğru yönetimi, Web Tasarım Hizmetleri ve aynı zamanda markalaşma sürecinizi yöneten kreatif bir çalışma ekibine sahiptir.

Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama hizmetlerimizin içerisinde yer alan diğer hizmetlerimiz ise, kurumsal kimlik tasarımı, firmalara özel grafik tasarım hizmetleri, seo ve anahtar kelime çalışmalarına da yer vermekteyiz. Böylece dijital dünyada yer almaya başlayan markanızın doğru hedef kitleye ulaşabilmesini ve markanızın misyon ve vizyonunu doğru bir şekilde belirleyerek yönlendirmenize yardımcı oluyoruz.

Biz ONKA ailesi olarak markanızın ihtiyacı olan tüm gereksinimleri doğru veriler ile planlayarak tüm süreçlerinde yanınızda olmaya hazırız.

Daha detaylı bilgi için bize ulaşın.

ONKA GRUP