YÖNETİM KURULU

Onursal Başkan

Ören Karacan

Yönetim Kurulu Başkanı

Okan Karacan

Okan Karacan, 16 Nisan 1977 yılında İstanbul’da Makina mühendisi sanayici bir baba ile ev hanımı bir annenin oğlu olarak dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini Terakki Vakfı Özel Şişli Terakki Lisesi’nde okudu. İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuarı, Türk Müziği Müzikoloji bölümünü bitirerek öğrenimini tamamladı. 2013 yılında kurumsallaşmaya karar veren Karacan, bugün de işleyişine devam eden tam hizmet ajansı ‘ONKA GRUBU’ kurmuştur. Zaman içersinde grup şirketine dönen ajansta; reklam, gıda, yapı medya ve perakende sektörü gibi bir çok alanda kaliteli hizmet verilmektedir. Karacan; yaşamında büyük önem verdiği kalite, mükemmelliyet, yenilik, güven gibi unsurlara iş dünyasında da dikkat etmekte ajansını da bu unsurlar doğrultusunda yönetmektedir.

Başkan Vekili

Zeynep Karacan

01.10.1985 yılında Bursa’da doğdu, liseyi Bursa Erkek Lisesinde bitirdikten sonra Maltepe Universitesi iç mimarlık bölümünden mezun oldu. ilk iş deneyimi Show Tv de dekor ve programlar bölümünde yaptı. 2 sene orada çalıştıktan sonra 2013 yılında Okan Karacan ile birlikte Onka Grup şirketini kurdu.

Yönetim Kurulu Üyesi

Mehmet Ali Nalbant

Yönetmen ve Akademisyen Mehmet Ali Nalbant, 1986 yılında fotoğrafçılıkla mesleğe adım atmış, sonrasında gazetecilik ve televizyonculuk alanında ulusal ve uluslararası kurumlarda çeşitli görevler üstlenmiştir. Dünya çapında 7 kıtada yüze yakın ülkede belgesel çekimleri gerçekleştirmiştir. Lisans ve akademik lisansüstü, doktora eğitimlerinin ardından Türkiye ve ABD’de Sinema TV alanında üniversitelerde öğretim üyeliği yapan Nalbant, ONKA GRUP bünyesinde bulunan ONKA MEDYA şirketinin CEO ve Ajans Başkanı’dır. Kreatif çalışmalarıyla yakından tanınan Mehmet Ali Nalbant özellikle reklamcılık alanında sektöre yeni bir soluk getirmiştir.

Yönetim Kurulu Üyesi

Mehmet Alp Elmalı

Televizyonun efsane programı Çarkıfelek’in Türkiye’deki ilk yapımcılarındandır. Uzun yıllar Show Tv’de yarışma programları koordinatörlüğü yaptı. Show Tv ve Cnn’nin kurucu ekibinde yer alan Elmalı, Show Max’in Genel Müdürlüğünü de yürüttü. Yemek kültürüne olan ilgisi Türkiye çapında tanınan Özgür Şef’i keşfetmesini sağladı. Motorsiklet kullanmayı, seyahat etmeyi, yüzmeyi ve yürüyüş yapmayı seven Elmalı’nın iki oğlu var. Şu anda Okan Karaca’nın kurucusu olduğu Onka Grup şirketinde Yönetim Kurulu Üyesidir.